قایق دراگون در جاده ابریشم


+ توافق با رئیس فدراسیون قایقرانی

پولیاکف سرمربی تیم ملی دراگون بت مردان شد

بوریس پولیاکف مربی روسی قایقرانی طی توافق با احمد دنیامالی رئیس فدراسیون قایقرانی و عقد قرارداد مربی تیم ملی دراگون بت مردان شد.

نویسنده : دریا ; ساعت ۱۱:٤٢ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳۸٩/۳/۳٠
    پيام هاي ديگران()   لینک

+ مردان دراگون بت صاحب مربی خارجی می شود

تیم ملی مردان دراگون بت صاحب مربی خارجی می شود


بوریس پولیاکف مربی روسی قایقرانی به منظور مذاکره با احمد دنیامالی رئیس فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب جهت برعهده گیری تیم ملی دراگون بت مردان کشورمان هفته آینده وارد ایران می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب ، پولیاکف متولد سال 1937 و دارای مدرک دکترای تربیت بدنی است. وی قهرمان ازبکستان بوده و دارای مدرک مربیگری و داوری بین المللی نیز می باشد. پولیاکف سابقه بسیار درخشان و طولانی در فدراسیون جهانی قایقرانی دارد و از سال 1977 با هدایت تیم ملی ازبکستان کار مربیگری خود را آغاز کرده است .

...
ادامه مطلب
نویسنده : دریا ; ساعت ۱:٠۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱۳۸٩/۳/٢٥
    پيام هاي ديگران()   لینک

+ اولین کتابخانه تخصصی دیجیتالی قایقرانی را راه اندازی میکند

اولین کتابخانه تخصصی دیجیتالی قایقرانی  راه اندازی می شود

اولین کتابخانه تخصصی دیجیتال رشته قایقرانی راه اندازی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب، این کتابخانه، مرکزی است که به روزترین مطالب علمی را که شامل کتابها، مقالات، فیلمها، عکسها و نرم افزارهای علمی و آموزشی قایقرانی به صورت فایل PDF در 2 زبان فارسی و انگلیسی در اختیار مربیان، ورزشکاران، محققان، پژوهشگران و علاقمندان خواهد گذاشت. این کتابخانه تا یک ماه آینده به صورت یک وب سایت راه اندازی خواهد شد. علاقمندان می توانند با جستجو در آن مطالب مورد نیاز خود را در اختیار گیرند . همچنین این مرکز امکان چاپ مطالب را نیز دارد.

...
ادامه مطلب
نویسنده : دریا ; ساعت ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳۸٩/۳/٢۳
    پيام هاي ديگران()   لینک

+ قایقرانان دختر و پسرتیم ملی دراگون بت به اردو می روند

قایقرانان دختر و پسرتیم ملی دراگون بت در گیلان و تهران به اردو می روند


ملی پوشان دختر و پسر تیم ملی دراگون بت کشورمان از بندرانزلی و تهران سومین مرحله اردوی آماده سازی خود را آغاز می کنند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب، اعضای تیم ملی دراگون بت آقایان از جمعه 21 خردادماه در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی به مدت 21 روز تمریناتشان را برگزار می کنند

...
ادامه مطلب
نویسنده : دریا ; ساعت ٢:۱٤ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳۸٩/۳/٢۱
    پيام هاي ديگران()   لینک

+ نحوه بستن چمدان برای یک سفر ده روزه

نحوه بستن چمدان برای یک سفر ده روزه

فکر کنم توصیه های مناسبی باشه برای ورزشکاران عزیز که مجبورند سفرهایی درون مرزی و برون مرزی کوتاه مدت داشته باشند چه برای اردوهای تدارکاتی چه برای مسابقات


  تصور کنید که می خواهید به یک مسافرت ده روزه  بروید، چگونه وسایل خود را تنها در یک چمدان کوچک جمع می کنید؟
به گزارش سایت بانکی دات آی آر ، خانم هثر پول یک دستیار پرواز است که گاهی اوقات دو هفته به خانه ی خود بازنمی گردد. وی مبتکر طرح های جدید بستن چمدان برای کسانی است که مسافرتهای طولانی می روند ، با هم مراحل چمدان بستن وی را می بینیم

...
ادامه مطلب
نویسنده : دریا ; ساعت ۱٢:۳٢ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳۸٩/۳/۱٩
    پيام هاي ديگران()   لینک

+ پخش هولوگرافیک در جام جهانی ۲۰۲۲

تصمیم ژاپن برای پخش هولوگرافیک در جام جهانی ۲۰۲۲


باور کردن این تصمیم ژاپنی ها کمی مشکل است. آنها تصمیم دارند که جام جهانی فوتبال سال ۲۰۲۲ را به صورت هولوگرافیک در بقیه استادیوم های دیگر کشورها نشان دهند. آنها برای عملی کردن این کار...

...
ادامه مطلب
نویسنده : دریا ; ساعت ۱۱:۳٩ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳۸٩/۳/۱٦
    پيام هاي ديگران()   لینک

+ با این ورزش جوان می‌مانید

با این ورزش جوان می‌مانید


مطالعات نشان می‌دهند که دویدن تاثیرات پیری و افزایش سن را به تاخیر می‌اندازد و دوندگان با افزایش سن دچار ناتوانیهای کمتری می‌شوند. بر اساس مطالعه‌ای در دانشگاه استانفورد که بر روی بیش از 500 دونده به مدت 20 سال انجام شده است، دوندگان در سنین بالاتر، کمتر ناتوان می‌شوند و حتی هنگامی‌که به سنین 80-70 سالگی می‌رسند، فعالتر باقی می‌مانند، در حالی که نیمی‌از افرادی که نمی‌دوند دچار مرگ زودرس می‌شوند.

...
ادامه مطلب
نویسنده : دریا ; ساعت ٢:۱۳ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱۳۸٩/۳/۱۳
    پيام هاي ديگران()   لینک

+ شخصیت ورزشی شما چگونه است؟

شخصیت ورزشی شما چگونه است؟

بهترین دوست شما علاقه‌ی شدیدی به یوگا دارد و قسم میخورد که یوگا زندگی او را تغییر داده است.. بنابراین شما در یک سالن ورزشی شروع به تمرین یوگا میکنید. ولی بعد از 10 دقیقه حرکت، احساس خستگی میکنید، راحت نیستید و مرتباً به اطراف نگاه میکنید تا شاید کسی را بیابید که این حرکات را بهتر از شما انجام میدهد.

در کلاس چرخش روی پا، انتظار داشتید که با دیگران به رقابت بپردازید. ولی انتظار نداشتید که بعد از 10 دقیقه (دوباره) تلاش، به نفس نفس بیفتید در حالی که افراد 65 ساله در کنار شما، با برنامه‌ی کلاس پیش میروند. لازم به گفتن نیست که این کلاس برای شما مناسب نیست.

...
ادامه مطلب
نویسنده : دریا ; ساعت ٢:۳۸ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱۳۸٩/۳/۱٢
    پيام هاي ديگران()   لینکسيستم افزايش آمار ميهن لينك