قایق دراگون در جاده ابریشم


+ جداسازی 3 رشته قایقرانی

جداسازی 3 رشته دیگر قایقرانی از فدراسیون


پس از برگزاری یکصد و نود و چهارمین جلسه هیات رئیسه؛

احمد دنیامالی: به دنبال جداسازی 3 رشته دیگر قایقرانی هستیم

یکصد و نود و چهارمین جلسه هفتگی هیات رئیسه دیروز 28 اردیبهشت ماه با بحث و گفتگو در خصوص جداسازی رشته های اسکی روی آب و دراگون بت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب، این جلسه از ساعت 19 با حضور اعضاء هیات رئیسه و رؤسای کمیته های اجرایی و ستادی برگزار شد


در این جلسه احمد دنیامالی رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: با هماهنگی های به عمل آمده رشته دراگون بت بعد از بازیهای آسیایی گوآنگجو از فدراسیون جدا خواهند شد و فعالیت خود را تحت نظر فدراسیون انجمنهای ورزشی آغاز خواهد کرد.
وی ادامه داد: افقی که ما به دنبال آن هستیم تفکیک 3 رشته روئینگ، بادبانی و کانوئینگ نیز خواهد بود . به عقیده من این جدایی ها برای قایقرانی در رشته های مختلف یک جهش محسوب می شود چراکه همه این رشته ها برای استقلال یافتن ظرفیت دارند. باور من این است که این جدایی ها آغاز موفقیت و رشد رشته ها می باشد و می توان به آن به عنوان یک فرصت نگاه کرد.
دنیامالی بیان کرد: حرکت رو به فدراسیون شدن این 2 مجموعه از شروع همین انجمن هاست ، این جدایی ها فرار از مسئولیت نیست بلکه آنچه مهم می باشد منافع ملی ورزش و بعد از آن فضاسازی برای حضور جوانان در این عرصه است.
رئیس فدراسیون قایقرانی در ادامه گفت: در خصوص انجمن اسکی روی آب تصریح کرد: اسکی روی آب صرف نظر از ورزش محل مناسبی برای تخلیه هیجان جوانان به حساب می آید، از ابتدا اگرچه علاقمند به جدایی رشته اسکی روی آب بودیم اما تاکنون این رشته را حمایت کرده ایم بطوریکه در هفته گذشته قایقی را با قیمت نهصد میلیون ریال نیز برای این رشته و ورزشکارانش خریداری کردیم.
وی در پایان خطاب به روسای کمیته های دراگون بت و اسکی روی آب گفت: شاید دیر ولی تا زمان تقسیم شدن ما وظیفه داریم هر کمکی که از دستمان برمی آید برای این 2 رشته انجام دهیم.
در ادامه این جلسه، موضوع استانداردسازی فرآیند برگزاری مسابقات رشته های قایقرانی در سطوح ملی و بین المللی و گزارش روانشناس تیم ملی روئینگ از آخرین وضعیت ورزشکاران و اقدامات انجام پذیرفته از دیگر بحث های هیات رئیسه بود.
در این جلسه احمد دنیامالی رئیس فدراسیون، رسول محمدصادقی نائب رئیس، غلامرضا امینی دبیر، حسن تیمورتاش، رضا گل محمدی، خسرو ابراهیمی و رؤسای کمیته های اجرایی و ستادی حضور داشتند

نویسنده : دریا ; ساعت ٥:٤٢ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳۸٩/٢/۳۱
    پيام هاي ديگران()   لینکسيستم افزايش آمار ميهن لينك