قایق دراگون در جاده ابریشم


+ مسابقات کاپ یک جت اسکی با نام خلیج فارس

فدراسیون قایقرانی برگزار کرد

مسابقات کاپ یک جت اسکی و عکاسی با نام خلیج فارس


اولین دوره مسابقات جت اسکی در سال 89 با عنوان جام خلیج فارس، انتخابی تیم ملی امروز 31 اردیبهشت در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی و اسکی روی آب ، این رقابتها در 3 کلاس 155 ، 215، 255cc از ساعت 14:30الی 16 ودر شرایط سنی آزاد برگزار شد.
رضا گل محمدی رئیس کمیته اسکی روی آب خبر از برگزاری سه مسابقه دیگر تا پایان سال خبر داد و گفت: مرحله اول مسابقات جت اسکی جام خلیج فارس در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار شده و طبق برنامه ریزی صورت گرفته ، در کیش و شمال کشور نیز دو مسابقه دیگر برگزار خواهیم کرد.
وی بیان کرد: پس از این مسابقات نفرات برتر به تیم ملی دعوت می شوند و در صورت موافقت هیات رئیسه فدراسیون این نفرات را به مسابقات برون مرزی خواهیم فرستاد.
گل محمدی خاطر نشان کرد: با هماهنگی هایی بعمل آمده، مسابقه عکاسی از رقابتهای جت اسکی جام خلیج فارس برگزار می گردد که علاقمندان و عکاسان ورزشی می توانند با مراجعه به محل این رقابت و عکاسی، سپس ارائه CD عکس تا مورخ 8/3/88 به روابط عمومی فدراسیون، در این مسابقه شرکت نمایند و از جوائز در نظر گرفته شامل یک سکه تمام ، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی به نفرات اول تا سوم بهره مند شوند.
ضمنا شایان ذکر است، بحث جداسازی رشته اسکی روی آب از فدراسیون قایقرانی نیز دیشب در جلسه هفتگی هیات رئیسه مطرح و وضعیت این رشته مشخص گردید.

نویسنده : دریا ; ساعت ٦:٢٥ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۳۸٩/٢/۳۱
    پيام هاي ديگران()   لینکسيستم افزايش آمار ميهن لينك